Zaburzenia wzroku podczas czytania

Witam, Mam pewnien problem, który dręczy mnie od paru lat. Otóż to gdy czasem skupiam się na czymś to nagle mam zamazany obraz i mój odruch jest taki, że muszę zamknąć oczy, gdyż nie mogę tak patrzyć. Denerwuje mnie to, gdyż jak piszę coś lub coś czytam to czasem właśnie widzę zamazany obraz i mija po paru sekundach (3-5). Czy jest to normalne czy mam się martwić?
ponad rok temu

Dzień dobry,
najprawdopodobniej ma Pani wadę wzroku, która musi zostać skorygowana okularami lub soczewkami kontaktowymi. Zalecam wizytę u lekarza okulisty.