Zaburzenia wzwodu u 54-latka

Witam ,,mam 54l,,mam problemy ze wzwodem,,jestem b,podniecony,,ale ,,, moj organ nie sta je sie twardy,tylko miękki,,nie mam zadnych klopotow ze zdrowiem,,Bylem u lekarza rodz,,przepisal mi Braveran,,bralem jak zalecil ale nic nie pmoglo !!!czy jestem juz skazany na impotencję?wybieram sę do seksuologa,,ale to potrwa ,,bonie wiem gdzie go znajde,,prosze o pomoc.,.,m.l..

Proszę poprosić lekarza domowego o polecenie dobrego specjalisty, nawet jak nie wie, to dowie się łatwiej, niż Pan i przyda się Mu ta informacja na przyszłość...
Mało prawdopodobne, żeby suplement Braveron załatwił Pana problem.
Pozdrawiam. JW

Witam, przyczynami opisanego stanu rzeczy może być szereg dolegliwości dotyczących bardzo różnych obszarów biologicznego funkcjonowania człowieka. Za sprawność seksualną odpowiadają układ hormonalny, nerwowy, naczyniowy i wiele innych. Sprawa wymaga specjalistycznych badań i po odkryciu przyczyny specjalistycznego leczenia.
Proponuję zacząć od wizyty u lekarza seksuologa a po wykluczeniu nieprawidłowości biologicznych udać się do psychologa-seksuologa. gdyż czasami zaburzenia wzwodu są uwarunkowane psychologicznie. Namiary na lekarzy znajdzie Pan w internetowych informatorach NFZ, w każdym województwie jest też sporo prywatnych gabinetów seksuologicznych lekarskich i psychologicznych.
pozdrawaiam

Na NFZ lekarz seksuolog jest tylko w Radomiu, Łodzi i Poznaniu. Generalnie NFZ nie refunduje usług medycyny seksualnej, taka jest Ustawa.
Pozdrawiam. JW