Zaburzenie wzroku na kilka seksund po wstaniu z łóżka

Kiedy wstaje z lozka po jakiejś dluzszej chwili robi mi się ciemno przed oczami. O czym to może świadczyć? Po kilku sekundach wszystko wraca do normy, ale jest to dość dziwne uczucie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane odczucie może mieć wiele przyczyn, najbardziej prawdopodobny jest jednak spadek ciśnienia. Gdyby takie objawy się powtarzały sugeruję konsultację z lekarzem POZ.