Zaciemnienie w lewym płucu w wyniku badania RTG
witam-prosze mi napisac co to jest -widoczne zacienienie w plucu lewym-tak mi wyszlo z badania rtg

MĘŻCZYZNA, 52 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Zacienienie może być m.in. w wyniku stanu zapalnego. Sugeruję udać się na konsultacje do lekarza kierującego na badanie, ponieważ sam opis to nie wszystko. Musi być skonfrontowany z obrazem klinicznym.
Pozdrawiam.