Zacienienie obu zatok szczękowych

Witam w maju 2004 roku wynik badania radiologicznego -Zatoki prawie całkowite zacienienie obu zatok szczękowych,zatoki czołowe prawidłowo powietrzne. W 16.06.2004 r. zabieg:Op. explorativa sinus maxillaris bil. W 21.06.2004 r. Microlaryngoascopia m . Kleinsasser Pierwsza operacja była 12.07.2001 r. rozpoznanie: Polypus chordae voc. dex. ,Badania histopatologiczne dobre ale od tamtej pory zaczęły się problemy a nikt nie skierował mnie na tomografie komputerową.Do tego jest jakiś ucisk w uchu pozd

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani jakie konkretnie aktualnie ma Pani objawy. To jest bowiem kluczowe, by odpowiedzieć na pytanie czy konieczne jest wykonanie tomografii komputerowej. Proszę zatem skonsultować się ze specjalistą laryngologiem, który podczas bezpośredniej wizyty zbierze wywiad zbada Panią oraz wdroży dalsze postępowanie.