Zaczerwienienia i pęcherzyki na prąciu po stosunku

Witam, 4tygodnie temu miałem stosunek, po tygodniu wyskoczyła czerwona plamka na żołędziu, dermatolog przypisał pimafukort przez 3dni smarowałem i znikło. Pokolejnym 1,5tygodnia wyskoczyło mi czerwone nabrzmienie wokół żołędzia i czerwona większa plamka. Lekarz stwierdził, że to opryszczka i przyjmuję heviran 200mg oraz pryskam dwa razy dziennie octenisept. Teraz pojawiły się male pęcherzyki na czlonku i nic nie pomaga. Co to może być ? Nic nie pęka i cewka nie dokucza przy oddawaniu moczu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany wymagają oceny lekarza prowadzącego. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną.