Zaczerwienienia po zamykaniu naczynek a rumień

Witam, Zamykałam naczynka elektrokoagulacją pod nosem i zamiast pomóc mam jeszcze większe zaczerwienienie niż było. Minęły już prawie dwa miesiące i ono nie schodzi. Czy to może być rumień i jeśli tak to jak się go pozbyć. Biorę cały czas wit c i k i stosuje serum z wit c i krem zmniejszajacy zaczerwienieni ale nie widzę poprawy. Jakie zabiegi mogę zrobić żeby zmniejszyć to zaczerwienienie. Bardzo proszę o pomoc.

bardzo mi przykro - ale może być za późno na poprawę. Proszę spróbować przyspieszyć gojenie skóry kremem Solcoseryl.
Postępuje Pani jak najodpowiedniej w kwestii pielegnacji ale owy rumień zazwyczaj jest związany ze zbyt długim gojeniem.

Z poważaniem

Możliwe, że po leczeniu utrzymuje się jeszcze rumień. Proszę skonsultować to z lekarzem wykonującym zabieg i ewentualnie zlikwidować laserem w okresie jesienno-zimowym. Inna przyczyną może być zbyt głęboko przeprowadzony zabieg i utrzymujące się nadal podrażnienie skóry.

Dzień dobry,

Najlepiej udać się do specjalisty, który wykonywał zabieg. Po obejrzeniu zmian będzie w stanie zaproponować właściwe rozwiązanie.

Pozdrawiam