Zaczerwienienia wokól nosa i czerwone czoło przy łojotokowym zapaleniu skóry

W grudniu stwierdzono u mnie Łojotokowe Zapalenie Skóry, na lekkie wtedy zaczerwienienie wokół nosa przepisano mi rozex, po następnej wizycie steryd pinafucort- oba nie pomogły, zacząłem się leczyć naturalnymi rzeczami np miodem. Mam na twarzy 'motyla' najbardziej czerwonego wokół nosa i lekko czerwonawe czoło. Zmagałem się chwilę z łupieżem i wypadającymi włosami. Plamy się nie łuszczą nie swędzą, lekko pocą. Co robić? Pójście do dermatologa oznacza kolejny steryd a tego nie chcę..

Aleksander Ropielewski

Sugeruję jednak podjecie próby leczenia miejscowego sterydem, ponieważ jak wynika z opisu dotychczasowe leczenie nie jest skuteczne.