Zaczerwienienie i ropna wydzielina po wykonaniu makijażu permanentnego

witam. w sobotę zrobiłam makijarz permanentny brwi i coś chyba nie tak jest ponieważ dzis już zaczeły odpadac strupy z nocy wstałam zalana ropą po za tym z tego co widzę pigment sie nie przyjął cały czas boli i zaczerwienionę są w około.

Prawdopodobnie wdało sie zakażenie. Proszę bezzwłocznie udac się do gabinetu lekarskiego celem zrobienia opatrunku i zaleceniem odpowiedniego leczenia.

Skóra może być podrażniona po zabiegu , jesli cokolwiek Panią niepokoi, nalezy się skonsultowac u osoby wykonującej zabieg lub można udac się na pogotowie- lekarz obejrzy stan skóry i ewnentualnie wdroży leczenie.