Zaczerwienienie a bolesność dziąsła nad zębami

Witam serdecznie. Moim problemem jest zaczerwienione i bolące dziąsło nad jedynkami. Ciężko jest mi cokolwiek zjeść lub wypić coś gorącego. Utrzymuje się to od 3 dni pomimo stosowania dentoseptu oraz dezaftanu. Wizytę u dentysty mam dopiero za 3 tygodnie, więc nie wiem co mogłabym jeszcze zrobić aby sobie ulżyć? Proszę o pomoc.

Witam. Niestety bez zbadania Pani nie można postawić diagnozy( gdyż przyczyny mogą być różne) a co za tym idzie nie można nic doradzić. Proszę jak najszybciej zgłosić się do dentysty ( pacjent z bólem musi być przyjęty).