Zaczerwienienie oka, opadnięta powieka u 52-letniej osoby

Witam,mój tata 52 lata od dwóch dni ma takie objawy: -zaczerwienione oko i jakas wydzieline z tego oka -opadnieta powieka i kącik ust - dretwienie policzka Ma dużo pracy i nie chce iść do lekarza mówi ze jak masuje policzek to mu przechodzi i ze to jakies zapalenie i ze tez mu przejdzie ale ja sie martwię bo tata kilka lat temu mial rozlegly zawal i choc przyjmoje leki to przemecza sie wstaje juz o czwartej rano,proszę o szybka odpowiedz Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Może to być stan zapalny jednak bez zbadania nie jestem nic w stanie stwierdzić. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.