Zaczerwienienie okolic intymnych u 4-letniego dziecka

Moja 4l corka czesto ma zaczerwieniona pipke. Pilnuje aby po toalecie dobrze wycierala srom I reszte. Czasami jest OK a czasami ma znowu zaczerwienie I piecze ja wtedy przemywam I stosuje zasypke alantan Bo ona najszyciej pomaga od pudrowych ma uczulenie . Czy powinnam z tym udac sie do lekarza ? Troche mnie to martwi ze jest to za czesto w TYG z trzy cztery razy . co moze byc tego przyczyna? Bielizne plukam dokladnie a majtki prasuje .Moze to jakies bakterie?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wizyte u lekarza celem dokładnego wyjaśnienia przyczyn i sposobu postępowania w takich sytuacjach. Pozdrawiam