Zaczerwienienie po lewej stronie brzucha

Od paru dni po nocy mam zaczerwienienie po lewej stronie brzucha. Nie schodzi i przy dotyku jest bolesne. Dzisiaj zauważyłam, że w środku tego zaczerwienienia pojawiła się podskórna i twarda jakby chrostka o kolorze sinym. Co z tym zrobić? Czy to wymaga wizyty u lekarza czy zaczekać aż samo zniknie?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez obejrzenia zmiany trudno zdiagnozowac co może byc przyczyna, sugeruje wizyte u lekarza rodzinnego