Zaczerwienienie twarzy po piciu alkoholu

Witam Mam bardzo uporczywy problem,kiedy spożywam alkohol moja Twarz robi się bardzo czerwona i piekąca aż po szyje na plecach pojawiają się plamy,jak mam sobie z tym poradzić,gdyż w każdy dzień robię się czerwony choć nie piję wtedy alkoholu ale już wtedy plamy na plecach się nie pojawiają mam tak od zawsze,co mam zrobić Bardzo Proszę o pomoc

Witam z opisu wynika,że ma Pan problem z cerą naczyniową .Należy zgłosić się do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej .Lekarz obejrzy i zbada skórę, dobierze odpowiednią terapię lekową oraz zabiegi.