Zaczerwienienie i wysypka podczas dużej aktywności fizycznej lub w momencie zawstydzenia

Dzień dobry,mam coś takiego od dłuższego czasu, np. jak było mi gorąco, miałam dużą aktywność fizyczną, a nawet jak się zawstydziłam robię się cała czerwona i jest taka wysypka, najwięcej na twarzy i na szyi, wygląda trochę jak pokrzywka, ale to trwa ok. 20 min i potem nie ma śladu .. Byłam z tym u lekarza dermatologa ale powiedziała mi, że nie da się z tym nic zrobić ...

Proszę udać sie na konsultację do leakarza medycyny estetycznej, po konsultacji lekarz dobierze terapię lekową i zabiegową.Bardzo często na zmiany naczyniowe stosuje się zabiegi laserowe aby je wyciszyć i wzmocnić.