Zaczerwieniona cewka moczowa a brak ochoty na seks i niepełne wzwody

Witam od 2 lat próbuje wyleczyc cewke moczową jest zaczerwieniona do tego piecze mnie wyybralem mase antybiotyków dalem sobie juz jakis czas spokoj ale niestety te dolegliwosci przypominały o sobie na poczatku leczenia z wymazu z cewki wyszla e.coli, po jakims czasie robilem posiew nasienia to wychodzi w nasieniu e.coli a do tego od jakiegos czasu doszly dolegliwosci ze wzwodem iii brakiem ochoty na sex, wzwody mam nie pełne a o ochocie na sex juz nie wspomne nie mam wcale

Proponuję skontaktować się z Zakładem Mikrobiologii, być może uda sie wyprodukować indywidualną szczepionkę dla Pana, skoro antybiotyki nie działają.
Kontakty seksualne muszą być z prezerwatywą, by nie zainfekować parterki.
Leczenie infekcji nie jest przeszkoda w pomocy lekarza seksuologa, nic o tym Pan nie pisze w poście.
Przy okazji warto przypomnieć Czytelnikom, że jedną z wielu przyczyn, ale istotną, infekcji E.coli są kontakty analne bez prezerwatywy.
Pozdrawiam i życzę poprawy, w internecie nie uzyska Pan konkretnej pomocy, zachęcam do wytrwałości w leczeniu.
Pozdrawiam. JW, seksuolog.org.pl, Poznań.