Zaczerwienione powieki i skóra wokół oczu

Witam, Od miesiąca mam bardzo silnie zaczerwienione powieki i skórę wokół oczu. Nic nie pomaga: okłady, kremy leki przeciwalergiczne. Mam również pokrzywkę ale to chyba nie ma nic wspólnego. Prawda? Boję się, że to coś poważnego. Zaczerwienione powieki i skóra wokół oczu nie wyglądają zbyt dobrze. Żaden lek nie pomaga, ale obecnie leczyłam się na własną rękę. Czy powinnam z tymi objawami zgłosić się do lekarza? Jeżeli tak to do jakiego? Jakie leki powinny pomóc na moje objawy? Czy jest szansa, że coś pomoże? A jeżeli nie pomoże? Jest możliwość, aby tak już zostało? To by było straszne... jestem przerażona takimi myślami. Proszę o pomoc
ponad rok temu

Czym są piegi?

Są przyczyną kompleksów, chociaż wiele kobiet traktuje je jako swój największy atut. Piegi - bo o nich mowa mogą być błogosławieństwem lub przekleństwem. A czym tak naprawdę są piegi? Obejrzyj film i dowiedz się tego.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane dolegliwości mogą występować na podłożu zapalnym. Proszę udać si do lekarza specjalisty okulisty, który po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie. Do poradni okulistycznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty