Zaczerwieniona skóra wokół oczu

Witam. Mam 19 lat i mniej więcej od wieku przedszkolnego moja skóra wokół oczu jest ciągle zaczerwieniona. Również od tego czasu stopniowo wytwarzały mi się worki pod oczami. Dzisiaj są już duże i wygląda to bardzo nieestetycznie. Stosuje żel nawilżający który pomaga tylko na okresowe pieczenie. Próbowałem już wielu metod "internetowych" jednak żadna nie była skuteczna. Ostatnio robiłem morfologię - wyniki były w normie. Nie wiem co robić - jestem przez to młody i oszpecony. Prosze o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmiany powinien ocenić specjalista dermatolog. Po ustaleniu rozpoznania będzie możliwe wdrożenie odpowiedniego leczenia.