Zadrapany pieprzyk a sposoby na jego szybsze zagojenie się i ustąpienie swędzenia

Witam mam pytanie na ręce gdzie miałem pieprzyk nie mam pojęcia czy go drapnąłem ale zrobiło się takie coś to białe to jest maść na lepsze gojenie nie powiększa się to trochę swędzi http://intel001.wrzuta.pl/obraz/1BskeJNMLsd/20131230_022856 Proszę o poradę z Góry dziękuje

Jeżeli znamię barwnikowe zmienia się - pojawia się świąd, zmiana zabarwienia itd należy je ocenić w dermatoskopie i wyciąć. Proszę zatem zgłosić się do lekarza w celu podjęcia właściwego postepowania.