Zagęszczenie 10 mm widoczne na płucach

Onkologia. Witam wczesniej ojciec mial usuniete wzely chlonne szyjne i z jedne pachy. Z powodu komorek rakowych. Pozniej byly badania kontrole i wszytskie wyniki dobre. Po kolejnych 3 miesiacach znow byly wyniki dobre. Teraz po badaniu tomografem wszytkie organa sa ok ale na plocach w opisie pisze zageszczenie 10mm. Co to moze znaczyc?

Pacjent wymaga pilnej konsultacji u onkologa prowadzącego! Zmiana może mieć związek z przebytą chorobą , ale nie musi , zż