Zagięty pęcherz żółciowy i podwyższony wynik ASPAT u 3-latki
Witam u córki (3 latka) zrobiono USG brzucha okazało sie ze pecherz żółcowy ma zagiety,lekarz stwirdził taka natura! czy to normalne ? Zrobiono badanie krwi i okazało sie ze ASPAT (GOP) ma znacznie podwyzszony 36,00.Czekamy na wynik (Larby) jak sie potwierdzi bendzie ja leczyc. Tylko jak ?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane zagięcie może być wariantem normy. Wiele zależy od występujących dolegliwości. Proszę poczekać na wynik badania. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.