Zagrożenie ciąży u 31-latki

Dzień dobry, Chciałam się zapytać ponieważ moja bratowa jest w ciąży ale nie stety ciąża jest zagrożona, ponieważ maluszek ma prawdopodobnie krwiaka na główce dostała tabletki i ma jechac za 3 tygodnie do lekarza. Czy jest to możliwe do wyleczenia ? I czy bedzie mogla urodzić zdrowego dzidziusia?

Aleksander Ropielewski

Mam za mało szczegółowych informacji aby udzielić jednoznacznej informacji odnośnie rokowania, dlatego nie podejmę się odpowiedzi na Pani pytanie. Zawsze ostateczne rokowanie można dokładniej określić po porodzie.