Zahamowanie podczas seksu z partnerem

jeśli tabletki działanie tabletek na libido dla kobiet nie jest udowodonione, w jaki sposób przełamać zahamowania seksualne i "wyluzować się " w łóżku. Nie mam problemów z nagoscia, ani z sexem, lubie byc na gorze, jednak kiedy am sę wyprostować, kiedy mam pzejac kontrole, trace rytm, tak samo kiedy nie znam pozycji, jaka poponuje mi moj partner, zawstydzam sie - dziwi mnie to,bo lubie intensywny sex ... prosze o porade

Nie podaje Pani, jakie pozycje seksualne wprowadzają Panią w zakłopotanie, ale tak naprawdę, to nie ma wielu pozycji, są to raczej warianty podstawowych pozycji.

Przykładanie zbyt dużej wagi do technicznych zachowań, "przerabianie" Kamasutry - nie jest optymalnym postępowaniem dla Pary, zwłaszcza jeśli wiąże się to z zakłopotaniem, a nie przyjemnością...
Szczęśliwie w Katowicach jest Pani dr seksuolog, w Poradni Julia - proszę rozważyć ewentualną "konsultację edukacyjną".
Pozdrawiam Świątecznie. JW, seksuolog.org.pl