Zakażenie po wyciskaniu pryszczy

Mam zakazenie , ktore powstalo w wyniku "wyciskania ryszcza " , zwlekalam okolo roku czasu zeby zajol sie tym Doktor . I teraz , po okolo mieiacu czasu brania ant. araz masci mam isc na zabieg, chcialabym sie dowidziec czy taki zabieg dlugo trwa i czy bede po zabiegu mogla ormalie pracowac itd.? Z Gory diekujeza odpowiec.

Witam, te wszystkie pytania należy zadać lekarzowi , który będzie wykonywał zabieg. Nie wiemy gdzie zlokalizowana jest zmiana chorobowa, jaka jest duża, -od tego wszystko zależy. Pozdrawiam