Nawyk wyciskania pryszczy na twarzy

Dzień dobry, mam problem z powstrzymaniem się od wyduszania pryszczy na twarzy, codziennie powtarzam sobie, że nie bede tego robiła a kiedy stanę przed lustrem nie potrafię się powstrzymać. Jak można sobie pomóc by tego nie robić?

Rozwiązaniem może być bardzo systematyczne oczyszczanie skory w gabinecie medycyny estetycznej, aby skore wyleczyć. W takiej sytuacji łatwiej bedzie oduczyć sie nawyku wyciskania zmian. Ewa Rybicka