Zakrzep po operacji tętnicy

witam moj wujej mial operowana najpierw lewa tetnice tzn udrazniana.po operacjii wszystko bylo ok dostal drugi termin na prawa strone .Przed wczoraj zostal zoperowany. Okazalo sie ze powstal zator .Powiedziano mi ze operacja jest nie mozliwa ze wzgledu na swieza rane i zbyt zadka krew i ze beda mu sie wkuwac w zyle gdzies w okolicach pasa i sprobuja ten zator przepchac. Czy jest to wieksze ryzyko od operacji. Prosze o w miare pilna odpowiedz. POZRAWIAM MICHAL Z BERLINA

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, operacja,gdy pacjent przyjmuje leki przeciwkrzepliwe stwarza duże ryzyko trudnego do opanowania krwawienia. Pozdrawiam.