Zakrzepica żył, obfite krwawienie a stosowanie leków

Witam.Zaczynajac od poczatku, to choruje na zakrzepice krwi, taki zakrzep pojawil sie rok temu, ale zastrzykami udalo mi sie go rozbic. Z tym, ze w ciagu 3 miesiecy nie mialam miesiaczki z racji zle dobranych hormonow na niedoczynnosc tarczycy, tak wiec jak przestalam brac leki to w 4 miesiacu dostalam bardzo obfitej miesiaczki. Bylam oczywiscie u ginekologa, ktory kazal brac EXACYL i BROMERGON, niestety zakrzep sie znow pojawil, co robic? Mam cale opakowanie zastrzykow, czy moge sobie zrobic?

Witaminy w ciąży

Aleksander Ropielewski

Nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie. Na pewno żylna choroba zakrzepowa wymaga leczenia i profilaktyki również w okresie ciąży. Jakie leczenie i w jakich dawkach będzie obecnie najwłaściwsze zależy od informacji, których nie posiadam na obecną chwilę(lokalizacja zakrzepów/masa ciała/stan kliniczny).