Stosowanie Polocardu 150 mg przy zakrzepicy żył kończyn dolnych

Witam. Mam zakrzepice zyl konczyn dolnych i biore polokard 150mg raz dziennie. Lekarz co wykonal mi usg doopler powiedzial ze to wystarczy poniewaz noga nie jest sina a moj didimer wynosi 1080 i nie jest wcale az tak bardzo podwyzszony i nic innego mi nie przypisze. Chcialabym sie dowiedziec czy to wystarczy zeby przy zakrzepicy brac sam polokard? Troche czytalam o tej chorobie i o lekach ktore ludzie biora z tym schorzeniem ale nigdzie nie bylo wzmianki o samym polokardzie. Dziekuje.

Jeśli to rzeczywiście zakrzepica żylna to samo zażywanie kwasu acetylosalicylowego jest niewystarczające. Nawet pisze się o tym, że leczenie kwasem acetylosalicylowym zakrzepicy żylnej jest nieskuteczne (działanie udowodnione kwasu acetylosalicylowego jest w zakresie śródbłonka naczyń tętniczych).