Zakrzepica kończyn dolnych po urodzenie dziecka

Witam. 9 miesiecy temu po urodzeni dziecka wykryto u mnie zakrzepice konczyn dolnych. Nie sa co prwda sine ale od 2 dni prawa niga bardziej boli i wydaje mi sie ze jest bardziej nabrzmiala. Moj didimer wynosil 1080 jednostek. Biore leki przeciw zapalne i polokard 150 mg dziennie bo lekarka mowi ze to wystarczy a mi sie wydaje ze to za malo bo mi sie pogorszylo. Czy ona ma racje? Czy powinnam isc do innego lekarza? Nie chcialabym stracic nogi a slyszalam ze sa przypadki gdzie sie je traci. Dzieku

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie ponownie do lekarza, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.