Zakup urządzenia do magnoterapii

witam.mam do państwa pytanie.mam zamiar kupić urządzenie do magnoterapi VIOFOR.Na polineuropatie i na bóle pleców.w Internecie znalazłem dużo opinii pozytywnych.ze dobrze działa na regenerację nerwow obwodowych.czy Państwo słyszeliście o tego rodzaju rechabiltacij?z góry dziękuję za odpowiedź.

Regeneracja nerwów obwodowych jest zjawiskiem złożonym i trudnym, w zasadzie zachodzi tylko pod wpływem bodźców bezpośrednich, tak więc pole magnetyczne ma z tym niewiele wspólnego.