Wpływ urządzenia Darsonval na skórę

Witam mam pytanie dotyczące urządzenia darsonval stosowanego w gabinetach kosmetycznych i sprzedawanych do domu mianowicie na internecie jest dużo opinii że jest dobry, pomaga na trądzik itd ale znalazłem też takie typu ozon jest szkodliwy, źle działa na skórę. Czy ten darsonval rzeczywiście pomaga czy szkodzi? pozdrawiam

Dzień dobry

Zabieg darsonvalizacji jest sprawdzonym zabiegiem wykorzystywanym w gabinetach kosmetycznych. Ma działanie bakteriobójcze. Ponadto darsonwalizacja ujędrnia skórę, przywraca jej blask, zamyka pory skóry, pobudza procesy regeneracyjne skóry.
Umiejętnie zastosowany zabieg dla dobrze zdiagnozowanej cery ma same zalety.
Do wykonania zabiegu istnieją pewne przeciwwskazania, nie zalecam wykonywania zabiegu w warunkach domowych.

serdecznie pozdrawiam

IJ

Prądy darsonvala działają antybakteryjnie i dezynfekująco, zalecam wykonywanie ich w połączeniu z innymi zabiegami w gabinecie kosmetycznym przez specjalistów. Nie powinno wykonywać się zabiegów z użyciem tego urządzenia zbyt często, także odradzam stosowania samodzielnie w warunkach domowych.