Założenie pełnoceramicznych koronek LAVA na jedynki

Niecały rok temu miałam zakładane pełnoceramiczne koronki LAVA na jedynki, ładnie wszystko się zagoiło, od pewnego czasu mam odsłonięte szyjki przy koronach, widać takie delikatne ciemne kreseczki,malutkie ale widać. Zastanawiam się co zrobić, odwiedzić lekarza, który zakładał mi korony czy może zmienić pastę i szczoteczkę???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza.