Założony stabilizator Diam a stan zapalny i obrzęk
Witam jestem już 3 miesiące po reoperacji na odcinku L4-L5 był założony stabilizator Diam który spowodował stan zapalny i obrzęk z tych przyczyn został wyjęty 3 miesiące temu a w wyniku MRI jest nadal obrzęk bliznowaty i stan zapalny tkanek miękkich jak długo może się on utrzymywać? czy konieczne będzie podjęcie leczenia farmakologicznego lub operacyjnego? bardzo proszę o pilną odpowiedz gdyż martwię się ponieważ ten stan zapalny stoi już prawie rok czy może się coś zrobić od niego??

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Niewątpliwie występowanie stanu zapalnego wymaga wdrożenia odpowiedniego leczenia. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.