Zamiana Rigevidon na Lesiplus

Witam! Przez 10 lat przyjmowałam Rigevidon. Ostatnio lekarz zmienił je na Lesiplus 24+4 (przyjęłam jedno opakowanie). Pytania: 1. przestały wypadać mi włosy, ale odczuwam spadek libida i suchość pochwy oraz mam zwiekszony apetyt na słodkie rzeczy. Czy powinnam wrócić do poprzedniego preparatu? 2. Czasami, np. na wakacje brałam dwa opakowania pod rząd aby uniknąć okresu. Jak to robić z tabletkami 24+4? Przyjąć tylko 21 tabletek i rozpocząć nowe opakowanie, tak jak robilam z poprzednimi? Dziekuje!

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza ginekologa i postępować zgodnie z jego zaleceniami co do pytania 2. Co do pierwszego też lepiej skonsultować z lekarzem prowadzącym terapię.