Zamiana tabletek antykoncepcyjnych a brak miesiączki

Witam Brałam Midiane jako mój lek antykoncepcyjny. Nie mogłam dostać się do mojego ginekologa i poszłam do innego, poprosiłam o zamiennik midiany na trochę tańszy o takim samym działaniu. Dostałam wtedy Diane ale nie dostałam miesiączki. Co mam robić? Czy mogłam zajść w ciążę ?

Witam,
podczas przyjmowania tabletek krwawienie z odstawienia nie musi się pojawić za każdym razem w czasie przerwy.
jeżeli obawia sie Pani ciąży należy odstawić tabletki i wykonać test ciążowy.

pozdrawiam