Zamykanie powiek u 81-latka a codzienna praca przy komputerze

Mam 81 lat. Pracuje 4-6 godz.dziennie przy komputerze.U okulisty jestem co roku,stosuje krople HYLO PROTECT i Tobrosopt-Dex.Ponadto zażywam leki :prostata,naczynia obwodowe,cukier,serce.przed chwilą mierzyłem ciśnienie 134/83 i tętno 67. PROBLEM; powieki się męczą-zamykają,a wszczególności wieczorem przy oglądaniu telewizji.Pozdrawia Jan Sz.Dziękuje za udzielenie odpowiedzi

Proszę udać się na konsultację neurologiczną, być może są to objawy miastenii, może kurcz powiek itd... Specjalista powinien Pana zbadać.