Zanik czucia skóry w miejscu zabiegu

Witam . Mam pytanie czy skóra w miejscu zabiegu z uszkodzeniem nerwów - czyli drętwa , taka już zostanie czy to minie ??? Jestem czwarty dzień po zabiegu i to , że jest w tym miejscu jakby nie moja jest straszne . Dziękuję z góry za odpowiedź.

Witam. Zabieg - zależnie od lokalizacji i przebiegu cięcia uszkadza nerwy skórne, regeneracja nieco potrwa, a dodatkowo oswoi się Pani z tymi odczuciami = cierpliwości.

Nie znam szczegółów uszkodzenia ani sposobu leczenia , jak również jego skutku ostatecznego - nie mogę więc odpowiedzieć autorytatywnie!!! Może tak zostać , ale nie musi!!! Prosze jednak uzbroić się w dłuuuuuuuuuuuuuugą cierpliwość!!! zż