Wrażenie drętwienia skóry po zszyciu rany

Mam pytanie, czemu w miejscu zszycia rany w pachwinie mam wrażenie drętwej skóry , tak jak by była z gąbki nie moja . Jestem 3 dzień po zabiegu oczyszczenia i wycięciu chorych tkanek po rozległym długoletnim ropniu. Proszę o szybką odpowiedz .

Tak może być! tkanki uszkodzone w przebiegu długotrwałego procesu zapalnego mogą tracic swoje włściwości czuciowe! proszę być spokojnym-wszystko powinno wrócić do normy!!! zż