Zanik erekcji po wystąpieniu orgazmu u partnerki

Witam serdecznie! Mam pewien mały problem z uprawianiem seksu. Na początku wszystko jest świetnie, erekcja na piątkę, podniecenie w normie i chęci wielkie. Doprowadzam partnerkę do orgazmu czasem dwóch i potem wszystko się wali. Emocje opadają, erekcja maleje lub znika całkowicie, ochota przemija i zaczyna narastać frustracja. Z reguły jest to koniec igraszek na dany dzień. Zostaje poczucie wstydu. Czasem po małym odpoczynku udaje się dokończyć ale to już takie trochę naciągane.

Witam, jeżeli ostatecznie uzyskuje Pan wytrysk to niepotrzebnie się Pan frustruje i nie ma powodu do wstydu. Jeżeli natomiast pomimo opisanych zachowań wytrysku nie ma w większości wypadków współżycia proszę skonsultować swój stan z psychologiem seksuologiem.Pozdrawiam