Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zanik miesiączki po zażyciu pierwszej tabletki antykoncepcyjnej Vibin Mini

Witam, dzisiaj rano dostałam okres i zażyłam pierwszą tabletkę antykoncepcyjną Vibin mini. Niestety stało się coś dziwnego i teraz, czyli popołudniu już okresu nie mam. Co się stało? Kiedyś zażywałam te tabletki i wszystko było w porządku, nie wiem co mam zrobić w takiej sytuacji? Proszę o pomoc!
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Zaniknięcie krwawienia jest wynikiem przyjęcia tabletki antykoncepcyjnej. Nie ma powodów do niepokoju.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy