Zanik objawów ciąży i zmiana wyniku testu ciążowego

Witam .ostatni okres miałam 20 listopada2014 .teraz jest 21 styczeń 2015.robilam test wyszedł pozytywny.mualam objawy ciąży ...wymioty bóle głowy i brzucha senność . Jakieś 2 tyg temu wszystkie objawy znikły ds zrobiłam test wyszedł negatywny. Czy poronilam? Dodam że nie krwawilam ; ( proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Wynik wskazuje, że faktycznie mogło dojść do poronienia. Dla pewności proszę wykonać jeszcze raz test ciążowy. W razie negatywnego wyniku proszę zgłosić się do ginekologa celem potwierdzenia.

Pozdrawiam.