Zanik okresu u 24-latki

witam moje pytanie polega na tym iz nie mam czesto a nawet co raz czesciej miesiaczki mam 24 lata i z moim partnerem jestem i sypiam juz od 4 lat razem. Nie posiadamy dzieci a nawet nie planujemy ( jak na razie )ale niepokoi mnie ten brak bo jestem kobieta i powinnam miec. Byłam juz u ginekologa i wiem ze powinnam pojsc do szpitala by unormowali mi hormony ale po 1 nie chce mi sie a po za tym boje sie bo doszły mnie słuchy ze to boli. Ostatni okres miałam w kwietniu tego roku i to przez stres

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie powinna Pani postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego. Diagnostyka braku miesiączki w znacznej części nie jest bolesna.