Zaniki czucia w ręce w wyniku złamania w młodości

Witam, mam 23 lata, a w wieku 8 lat złamałam prawą rękę. Było to złamanie nadklykciowe kości ramiennej z przemieszczeniem. Złamanie leczone było na wyciągu. Niestety ręka nie zrosła się dobrze i jest krzywa (łokieć szpotawy o ile się nie myle). Na dodatek po noszeniu w tej ręce cięższych rzeczy ręka jest chwilę "nieczuła". Boję się wtedy coś brać do ręki bo boję się że to upuszczę. W związku z tym mam pytanie czy w takiej sytuacji można cokolwiek robić żeby usunąć te problemy?

Aleksander Ropielewski

Bez dokładnej analizy badań i historii choroby nie mogę tego stwierdzić jednoznacznie. Najpewniej istnieje szansa na poprawę funkcjonalności ręki po zabiegu operacyjnym. Konieczna w tym celu jest konsultacja z ortopedą.