Zaogniona, piekąca jama ustna a noszenie protezy

mam zaognioną piekącą jamę ustną nie mogę jeść mam protezy strasznie boli plucze szałwią nie pomaga???

Aleksander Ropielewski

Proszę zgłosić się do ortodonty lub laryngologa. Warto zastanowić się nad zmianą protezy jeżeli sytuacja będzie się powtarzała. Nie mogę udzielić lepszych wskazówek, ponieważ nie mam możliwości oceny zmian w jamie ustnej.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski