Zaostrzenie tylnych krawędzi trzonów
"zaostzenie tylnych krawędzi trzonów" taki wpis był na moim rtg kręgosłupa szyjnego.jak mam to rozumieć?czy moje zawroty głowy i niejednokrotnie utrata rownowagi przy obracaniu się(przechodzeniu od szafki do szafki) może mieć z tym coś wspolnego.

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Witam!
Powyższy opis może wskazywać na początek zmian zwyrodnieniowych w kręgosłupie szyjnym i może to mieć wpływ na opisane przez panią objawy. Pozdrawiam