Zapalenie dziąseł a odpowiednia terapia

Witam serdecznie, od kilku dni męczy mnie ból zębów/dziąseł w okolicach górnych prawek 2-5. Odwiedziłem stomatologa, który wykrył ostre zapalenie dziąseł i przepisał mi Duomox, a także zalecił płukanie roztworem z sody oczyszczonej. Niestety dzisiaj pojawił się dziwny ból przy jedzeniu. Czy powinienem znowu odwiedzić lekarza?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

koniecznie należy zgłosić się do periodontologa
- do zastosowanego antybiotyku warto dołożyć metronidazol
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Witam, zawsze, jeżeli mamy jakieś wątpliwości a jesteśmy w trakcie leczenia najlepiej konsultować to z lekarzem prowadzącym. Uważam, że powinien Pan zgłosić się do gabinetu i powiedzieć o swoich dolegliwościach. Pozdrawiam

Powinien Pan zgłosić się do lekarza, który prowadzi leczenie. Ew skonsultować się z periodontologiem ( lekarz dentysta zajmujący się chorobami dziąseł i przyzębia ).