Zapalenie dziąseł a założenia licówek kompozytowych

W jakim stanie muszą być dziąsła, by można było założyć licówki kompozytowe. Czy zapalenie dziąseł wyklucza założenie licówek? Jeżeli tak, to do jakiego stanu muszą być wyleczone dziąsła, by można było je założyć?

Witam!
Zakładanie licówek w trakcie zapalenia dziąseł jest p/wskazane,gdyż krwawienie w czasie zabiegu utrudnia a często wręcz uniemożliwia prawidłowe ich założenie! Efekt kosmetyczny,jakiego Pani na pewno oczekuje też nie będzie zadowalający... Dziąsła muszą być całkiem zdrowe-różowe,bez obrzęku i nie krwawiące w czasie mycia zębów i jedzenia... Proszę więc najpierw je wyleczyć,najlepiej zgodnie ze wskazówkami dentysty a potem umówić się na zabieg licowania! Pozdrawiam.

Dziąsła muszą być w stanie idealnym. Kolejność jest taka że po higienizacji profesjonalnej wykonywany jest zabieg Vector i dopiero może być wyznaczony termin na szlifowanie pod licówki.