Zapalenie gardła i powiększone węzły na szyi oraz pod pachami

Witam. Mam 23 lata. Parę dni temu wyczułam mocno powiekszony węzeł chłonny pod pachą. Miesiac temu mialam sine zapalenie gardla i powiekszone węzly na szyji oraz pod pachami. Przyjmowalam antybiotyk na ktory jak sie okazalo mam alergie. Mam świadomość, że udzielono juz wiele odpowiedzi na ten temat. Ale mnie deręczy jeszcze coś. Dwa dni z rzedu rano mdlalam. Nie mam sily przejść paru metrow. Bardzo sie obawiam o moje zdrowie.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okresslic odpowiednie dalsze postępowanie.