Powiększone węzły na szyi i pod żuchwą

Witam, mam 26 lat. 2 dni po miesiączce powiększył mi się ogon Spence'a i wyczułam mały guzek pod pachą. Z początku było to bolesne teraz nie boli. Usg nic nie wykazało oprócz powiększonego węzła. Po 2 dniach od USG wyczuwam powiekszenie wezłów na szyi (1 kulka) i pod rzuchwą (jedna kulka) oraz dziwne uczucie rozpierania pod żuchwa tam gdzie ucho , aż po szyję. Węzły są twarde, ruchome i niebolesne. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.