Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 8 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zapalenie gruczołu łojowego na penisie

Przez jakiś czas miałem zapalenie gruczołu łojowego na penisie, które leczyłem Tribioticiem. Stan zapalny się zaleczył, lecz zostało coś w rodzaju blizny. Udałem się z tym problemem do dermatologa, który powiedział że nie ma już stanu zapalnego i ślad będzie się leczyć i najprawdopodobniej zniknie (skóra potrzebuje 28 dni). Minęło 1,5 tygodnia od wizyty a blizna (ślad) wciąż jest widoczna. Co w takim razie robić? Czy mam wciąż się wstrzymywać przed kontaktami płciowymi? Bardzo proszę o pomoc!
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Łojotokowe zapalenie skóry

Łojotokowe zapalenie skóry to przykra dolegliwość. Objawia się niepokojącymi zmianami w obrębie skóry głowy. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat tego schorzenia.

Dzień dobry, bardzo ciężko nie widząc Pana udzielić Panu profesjonalnej porady. Jednak z tego co Pan pisze nie minęło jeszcze 28 dni o których wspominał Pana lekarz. Myślę, że warto poczekać spokojnie do tego czasu a ewentualnie w przypadku pogorszenia stanu, wystąpienia czegoś niepokojącego udać się ponownie do dermatologa. Do czasu ostatecznego stwierdzenia przez lekarza, że jest Pan całkowicie zdrowy proponuję współżycie w prezerwatywie aby ewentualnie nie zarazić partnerki.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy